spiare messaggi di un cellulare Disattivazione controllo parentale android Sms spia gratis link Spiare iphone jailbroken Jaki keylogger Spiare cellulare android app Programmi spia source Spia localizzazione iphone Spia telefono gratis Come spiare Come controllare Programma spia x iphone Spia per telefonino Whatsapp Registro chiamate whatsapp Qualcuno può Spiare un cellulare tramite imei Controllare sms click here Best keylogger software for xp Software spia per cellulari free download learn more here Keylogger software windows 10 Free iphone Controllo genitori tv click Cellulare spia iphone 5 article source Cellulare spia spy phone Come Keylogger para Us spy italy Leggere sms su web pocket 3 Programma controllo accessi pc Spy Software spia android whatsapp keylogger buat android programmi spia per pc gratis mobile tracker
 

Bratislava Otvorene

  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Predvolená veľkosť písma
  • Zmenšiť veľkosť písma
Ostatné dokumenty

Otvorený list starostke Rosovej

Otvorený list pani starostke Rosovej,

k plánovanému parkovisku resp. vrakovisku pre odtiahnuté autá. Poukazujeme aj na to, že toto vrakovisko bude tesne pod národnymi kultúrnymi pamiatkami - pod židovskými cintorínmi.

Príloha:
SúborVeľkosť súboru
Stiahnuť súbor (Parkovanie_ PKO_list_Rosova_final.doc)Parkovanie_ PKO_list_Rosova_final.doc249 Kb
 

Otvorený list BAO primátorovi k riešeniu Beblavého

Otvorený list, ktorý sme adresovali dnes primátorovi Bratislavy

 k riešeniu Beblavého.

Požiadali sme ho o zotrvanie v nastúpenej ceste v boji proti čiernej stavbe - Fischerovmu domu na Beblavého ulici.

V tejto chvíli môže mesto zvrátiť tento neželaný stav v pamiatkovej rezervácii tým, že podá ako účastník konania podanie na súd. Je to určite najsilnejší a najefektívnejší prostriedok nápravy. Veríme, že práve takto ostro sledovaná stavba verejnosťou bude prvá pozitívna lastovička v boji proti legalizácii čiernych stavieb v Bratislave.

 

 
 

Podnet na preskumanie zákonnosti zásad PR

Okresná prokuratúra Bratislava I. Kvetná 13, P.O.Box 65 820 05 Bratislava 2

Bratislava 12. 6. 2012

Vec:   Podnet na preskúmanie zákonnosti o veci schválenia Zásad ochrany pre vybrané sektory pamiatkovej rezervácie Bratislava z 18. 4. 2012 Krajským pamiatkovým úradom Bratislava

Podávame podnet na preskúmanie zákonnosti vo veci schválenia Zásad ochrany pre vybrané sektory pamiatkovej rezervácie Bratislava z 18. 4. 2012 Krajským pamiatkovým úradom Bratislava.

Schválené zásady pamiatkovej rezervácie (ďalej len „PR“) Bratislavy na základe § 29 ods. 1, 2 a 3 pamiatkového zákona, by mali obsahovať súhrn činností a opatrení, ktorými orgány štátnej správy zabezpečujú zachovanie pamiatkových hodnôt v území. Predložené a schválené zásady sú podľa nášho názoru v rozpore s verejným záujmom, s pamiatkovým zákonom č. 49/2002 Z. z. a v neposlednom rade nenapĺňajú náležité potreby podľa stavebného zákona č. 50/1976 Zb. Žiadame preto preskúmať zákonnosť schválených zásad PR Bratislava najmä v týchto oblastiach:

 

 

Kontakty na zodpovedné inštitúcie

Aj vy môžete podať svoje stanovisko

Vážení priatelia a priateľky, aj vy môžete podať svoje stanovisko a vyjadriť nespokojnosť s riešením celej situácie, kde si to kompetentní prehadzujú ako horúci zemiak. O nedostatočnej legislatíve ani nehovoríme.

 

 

Duma povolebná

                               Duma povolebná


21.12.2010 | Mikuláš Huba |

Aj keď nedávne komunálne voľby nespôsobili v Bratislave také politické zemetrasenie, aké by bol možno niekto očakával a aj keď zmeny, ktoré tieto voľby priniesli, tiež možno nebudú také revolučné, ako by sa niekomu mohlo zdať, odchod dvoch Andrejov: Ďurkovského z postu primátora a Petreka z postu starostu bratislavského Starého Mesta, je symbolom konca jednej éry. Za uplynulých 12 rokov totiž nikto nestelesňoval imidž, atmosféru a dianie v tomto meste tak významne, ako práve oni.

 Copyright © 2019 Bratislava Otvorene. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.